سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا:       salamat.gov.ir

9:36:10 AM 1400 / 08 / 02
 
اخبار معاونت بهداشتی

در نشستی از کارشناسان بهداشت محیط شبکه تقدیر شد.

به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط:

در نشستی از کارشناسان بهداشت محیط شبکه تقدیر شد.

به مناسبت چهارم مهر ماه مصادف با روز جهانی بهداشت محیط، با حضور دکتر محسن قمصری معاون بهداشتی شبکه از کارشناسان بهداشت محیط شهرستان تقدیر شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، در این نشست دکتر قمصری با اشاره به نقش و اهمیت بهداشت محیط در جامعه گفت: بررسی دستورالعمل های بهداشتی و نظارت بر اجرای صحیح آنها از وظایف ذاتی کارشناسان بهداشت محیط است و رصد مشکلات و مسائل بهداشتی در زمان حال و تلاش در جهت بهبود آن و دستیابی به اهداف پروتکل ها و آیین نامه های بهداشتی، در دهه های آینده اثر گذار خواهد بود.


وی شرایط بحرانی کنونی و شیوع اپیدمی کرونا را فرصتی کم نظیر دانست تا اهمیت و جایگاه بهداشت و نقش برجسته و تاثیر آن بر سلامت جامعه آشکار تر شود.


در ادامه مهندس اعتصام، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط به ارائه گزارش عملکرد این واحد پرداخت و گفت: در بحران کووید 19 فعالیت های این واحد افزایش چشمگیری داشته است و علاوه بر اعزام تیم های واکنش سریع، نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در مناطق اداری، صنعتی و عملیاتی را نیز بر عهده داشتیم.


در ادامه کارشناسان بهداشت محیط نیز ضمن بیان نقطه نظرات و دغدغه های خود، در خصوص مسائل و مشکلات حوزه بهداشت به بحث و بررسی پرداختند.


                                                                            روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل

 تصاویر مراسم

ساعت : 10:43 -  روز  : سه شنبه  - 6 /  7 / 1400 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :51

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: