سامانه ثبت نام واکسیناسیون کرونا:       salamat.gov.ir

9:04:07 AM 1400 / 08 / 02
 
اخبار معاونت بهداشتی

افتتاح مرکز تجمیعی واکسیناسیون آران و بیدگل

افتتاح مرکز تجمیعی واکسیناسیون آران و بیدگل

مرکز تجمیعی واکسیناسیون آران و بیدگل باحضور رئیس دانشگاه، معاون بهداشتی و مسئولین شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل امروز مورخ 24/6/1400 در سالن تربیت بدنی دانشگاه پیام نور این شهرستان افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم گفت: این مرکز با ظرفیت‌ پذیرش روزانه بیش از ۱۰۰۰ نفر جهت تزریق واکسن کووید 19 به بهره برداری رسید.


دکتر سید علیرضا مروجی، با اشاره به فعالیت دو مرکز واکسیناسیون تجمیعی در شهرستان آران و بیدگل افزود: هر چقدر میزان واکسیناسیون توسعه پیدا کند قطعاً آمار بستری ها و مرگ و میر ناشی از کرونا کمتر خواهد شد و ما نیز به زعم خود از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.


وی، از مردم این منطقه خواست تا برای حفظ سلامتی خود واکسیناسیون را در اولویت قرار دهند.


دکتر مروجی اظهار امیدواری کرد: با راه اندازی این مجموعه، واکسیناسیون مردم در این بخش نیز با سرعت بیشتری انجام شود.


رئیس دانشگاه، با بیان اینکه کرونا مشکل حوزه سلامت نیست و یک مشکل اجتماعی است، گفت: همه در مقابله با این بحران در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل پای کار آمده اند و این افتخار بزرگی برای منطقه است.


وی، با بیان اینکه در این منطقه استقبال از تزریق واکسن برکت بیش از واکسن های دیگر است و این اعتماد به تولید داخلی غرور آفرین است، تصریح کرد: پوشش واکسیناسیون در منطقه کاشان، بالاتر از میانگین کشوری است.


شایان ذکر است: دو مرکز تزریق تجمیعی واکسن کرونا در آران و بیدگل شامل خانه بازنشستگان امید ( بلوار دکتر عظیمی - پارک شهید سلمانی ) و سالن تربیت بدنی دانشگاه پیام نور ( بلوار عاملی - بلوار دانشگاه) به مردم خدمات می دهند.

                 

                                                                                روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

 تصاویر

ساعت : 23:53 -  روز  : چهار شنبه  - 24 /  6 / 1400 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :54

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران: