4:02:40 PM 1398 / 01 / 30
 
اخبار معاونت بهداشتی

اتوبوس ایدز

ابوزیدآباد ایستگاه پایانی پایگاه سیار اطلاع رسانی ایدز

پایگاه سیار اطلاع رسانی ایدز( اتوبوس ایدز ) به میزبانی مردم منطقه ابوزیدآباد به ایستگاه آخر رسید.


 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، پایگاه سیار اطلاع رسانی ایدز در روز اول آغاز این هفته در محل فرمانداری با حضور فرماندار و روسای ادارات شهرستان فعالیت خود را آغاز کرد.


کارشناس بیماری ایدز شبکه بهداشت و درمان در این زمینه گفت: این پایگاه به همت واحد مبارزه با بیماری های شبکه و همکاری شهرداری آران و بیدگل راه اندازی شد و با برنامه قبلی و پوشش تبلیغاتی، در اکثر خیابانها و میادین اصلی شهر ، حاشیه شهر و روستاهای اطراف تردد و اقدام به ارائه خدمات به مراجعین کرد.


مسعود بلندی در ادامه افزود: مشاوره افراد، خدمات کاهش آسیب از قبیل توزیع تراکت ها و پمفلتهای آموزشی ایدز و هپاتیت و همچنین معرفی پایگاه مشاوره ایدز شهرستان از برنامه ها و خدمات ارائه شده توسط این پایگاه سیار بود.


بلندی اظهار کرد: بیش از 1400 تست رایگان ایدز (آزمایش ایدز) و ارائه جواب فوری بصورت محرمانه و بصورت کد گذاری در زمان فعالیت این پایگاه سیار انجام شد.


 این کارشناس در ادامه گفت: پایگاه سیار اطلاع رسانی ایدز در شهرهای آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر، یزدل، ستاد نماز جمعه، امامزاده محمدهلال و امامزاده قاسم، مناطق حاشیه شهر از قبیل یحیی آباد، دانشگاه جامع علمی–کاربردی و برخی ادارات از قبیل فرمانداری، شبکه بهداشت، اداره پست و شهرداری، پارک شادی و پارک زیتون و در نهایت ابوزیدآباد، روستاهای بخش کویرات در دو نوبت صبح و عصر خدمات خود را به صورت رایگان به مراجعین ارائه نمود و مورد استقبال مردم منطقه قرار گرفت.


                                                                                  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل

     اتوبوس ایدز          اتوبوس ایدز

ساعت : 13:15 -  روز  : شنبه  - 1 /  10 / 1397 /  شماره خبر : 30 / تعداد نمايش :78

درج نظر بینندگان نظرات کاربران فایل مرتبط
  درج نظر بينندگان خبر :

نام:   
ایمیل:  
نظر:    

  نظرات كاربران:


   
جشنواره پرتال

انتخاب پرتال برتر